HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Şirin Sürücü Kursu

Biz Kimiz?

Sakarya’nın Erenler İlçesinde hizmet veren sürücü kursumuz, 7 yıllık deneyimiyle uzman hocalar eşliğinde verilen sürüş eğitimleri ile araç kullanmayı güvenli ve doğru bir şekilde öğrenmenizi sağlar.

Sakarya Sürücü Kursları arasında adından söz ettiren Şirin Sürücü Kursu son yıllarda adım atılan iyileştirme yolculuğunda, eğitimin ve insan güvenliğinin temel ve öncelikli sorumluluğu olduğunun bilinciyle hareket etmektedir. Şirin Sürücü Kursu, teknolojik standartları yüksek teorik derslikleri ve sınava uygun model eğitim araçları ile bilinçli sürücüler kazandırır.

Şirin Sürücü Kursu olarak ana hedefimiz teoride ve pratikte en iyi eğitimi sürücü adaylarına sunmak ve duyarlı, bilinçli sürücüler yetiştirmektir. Sağlık, Motor ve Trafik eğitimleri alanında uzman eğitmenler tarafından tarafından verilmektedir.

Şirin Sürücü Kursu olarak misyon ve vizyonumuz, toplumun yaşam kalitesini yükseltmek için araç kullanma eğitimlerini vermek ve sürücü eğitiminin gelişimine katkı sağlamak amacı ile;

-Sürücü eğitimini en üst düzeyde vermek, profesyonel koşullarda topluma sunmak ve ehliyet alma ihtiyaçlarını karşılamak,

-Kendilerini mesleklerine adamış, üstün nitelikli, insana değer veren eğitimcilerimiz ile hizmet vermek,

-Eğitim ve kalitemizi en yüksek seviyeye ulaştırarak trafik bilinci yüksek sürücüler yetiştirmek,

 -En iyi hizmeti sunarak sizlerin memnuniyetini geliştirmek, tüm bunları yaparken diğer kurumlara örnek olmaktır.

*Özel Erenler Şirin Sürücü Kursları eğitim ve kalite konusunda sektöründe öncü olmayı hedefler.

Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

 

Şirin Sürücü Kursu, teknolojik standartları yüksek teorik derslikleri ve son model eğitim araçları ile bilinçli sürücüler kazandırır.

Bize Ulaşın


Erenler Mah. Sakarya Cad. No: 238/2 Erenler/SAKARYA
Telefon: 0534 073 03 90
Sabit Hat: (0264) 222 10 08
Mail : bilgi@erenlersurucukurslari.com